Hakkımızda


08-06-2016 23:00:00

Merhaba ! 

 

 

''Garaj Projesi'' terimi; emek ve alın teri ile, kısıtlı imkanlarla geliştirilen idealist projeler için kullanılır. Bu anlamda ''memurdansatilik.com'' belkide bir garaj projesine verilebilecek örneklerden biridir ve ''memurdansatilik.com'' emekle hayata geçirilmiş bir proje olarak ilk adımlarını atmaya başlamıştır. Artık sıfır ve 2. el alışveriş söz konusu olduğunda herkes için daha güvenilir ve samimi bir platform olan ''memurdansatilik.com'' yayında... Böyle bir garaj projesini hayata geçirebilmiş olmaktan son derece mutluyuz.

''memurdansatilik.com'' sunduğumuz tüm fonksiyonlar ücretsiz. Hatta Reklam Politikasına uygun reklamlarıda ücretsiz yayınlıyoruz. (Reklam Politikasına tıklayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz...

''memurdansatilik.com'' olarak üyelerimizle ve kullanıcılarımızla buluştukça her gün bir öncekinden daha verimli ve faydalı bir platform haline geleceğimizden eminiz. Bu konuda tüm iletişim kanallarımız değerli görüşleriniz için '' 7gün - 24 saat '' açık olacaktır. Dilerseniz her sayfanın altında yer alan e-posta adreslerimizden dilerseniz sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşarak tüm öneri ve fikirlerinizi bize aktarabilirsiniz.

 

Mutlu Günler Dileriz...

memurdansatilik.com  © 

 

 

 

Scroll